Nejlepší výstavy aut

Pokud jste nadšenec do luxusních aut, nebo vás zkrátka zajímají technologické novinky ze světa čtyř kol, jistě znáte alespoň populární autosalon v Ženevě. Věděli jste ale, že takových velkolepých výstav automobilů je po celém světě několik? Těch největších je zhruba dvacet a konají se po celém světě od Ameriky po Asii. Některé autosalony se pořádají každý rok, zatímco na některé si musíte počkat o něco déle. Podívejte se s námi na ty nejlepší výstavy aut a světové autosalony v Evropě i blízkém okolí.

 

Nejlepší výstavy aut pro letošní rok

7.-17. 3. 2019
AUTOSALON ŽENEVA 2019 Ženeva, Švýcarsko  To mě zajímá
10.-22. 9. 2019
Autosalon Frankfurt 2019 Frankfurt, Německo  To mě zajímá
12-16. 11. 2019
Mezinárodní Autosalon Dubaj 2019 Dubai World Trade Centre  To mě zajímá

Chcete navštívit nějakou výstavu aut v zahraničí avšak nevíte, co je pro to potřeba?? Nechte to na nás, připravíme vám zájezd na autosalon na míru. Stačí nás kontaktovat a my se postaráme o vše potřebné. Zajistíme jak vstupenky, tak i dopravu, pojištění, případně ubytování.

Největší výstavy aut ve světě

Ženevský autosalon je nejslavnější světovou výstavou. Jeho zajímavá lokalita a dlouholetá historie z něj dělá jasný cíl automobilových nadšenců.

Tato výstava aut se původně konala v Berlíně. Vzhledem k nečekanému zájmu ze strany veřejnosti se akce rozdělila na Autosalon Frankfurt a výstavu aut v Berlíně.

Autosalon v Paříži je největším autosalonem na světě. Každoročně se zde sejde kolem milionu nadšenců. 

Dubajský autosalon sice nemá tak bohatou historii jako výše zmíněné události, avšak stojí za navštívení. Ve spojení s prohlídkou města se jedná o skvělý zážitek.