Zájezdy na Formule 1

Navštivte s námi závody Formule 1

Cestování po světě je díky čím dál nižším cenám letenek stále dostupnější. Možná i proto jsou zájezdy za sportem a obzvláště pak zájezdy na Formule 1 čím dál oblíbenější. Nebaví vás dovolená u moře a nekonečné opalování na pláží? Máte raději adrenalin a pořádnou akci? Zkuste něco dobrodružnějšího a vyrazte na pořádný chlapský zájezd na Grand Prix Formule 1!

Ať už jste zapálený fanoušek tohoto vznešeného sportu a nebo chcete splnit sen svému blízkému, s námi máte jedinečnou možnost. Uvažujete o návštěvě závodů Formule 1, avšak nevíte jak na to? Od toho jsme tu my! Zařizujeme zájezdy na Formule 1 na míru vašim požadavkům a potřebám. Zařídíme vše od dopravy až po vstupenky a ubytování. Splňte si svůj sen bez zbytečných starostí.

Chci zájezd na Formuli 1

Kde a kdy se pořádají Grand Prix neboli Velké ceny Formule 1 v nejbližší době? Podívejte se na kalendář událostí pro letošní rok. Pokud Vás nějaká událost zaujala a zajímalo by vás, co by účast na takové akci obnášela, dejte nám vědět – stačí kliknout na tlačítko “To mě zajímá” u konkrétní události.