Zájezd na autosalon

Snad každý ví, jaké auto by si pořídil, kdyby se nemusel dívat na cenovku. Málokdo má však to štěstí, aby si své vysněné auto mohl skutečně pořídit. Pokud nejste milionář a přeci jen chcete mít alespoň na chvíli ta nejprestižnější auta na dosah ruky, jsou pro vás zájezd na autosalon skvělou příležitostí. Ať už máte raději sportovní vozy, honosná SUV nebo prestižní limuzíny, na autosalonech si jistě přijdete na své. Každá automobilka, která něco znamená, se zde snaží zaujmout technologickými novinkami nebo neotřelým designem. Často jsou zde k vidění naprosté unikáty a automobilové koncepty, jako je například slavná Škoda VisionC, nebo její mladší bratr, SUV VisionX.

Světové autosalony jsou pro automobilky dobrou reklamou. Slavnostní představení nových modelů aut probíhá nejčastěji právě zde. Zájem o autosalony ze strany médií je proto pochopitelný. Žádné jiné události nenabídnou tak velkou koncentraci toho nejlepšího a nejzajímavějšího ze světa aut. Právě proto si takové události nenechávají ujít tisíce lidí, ať už jde o obyčejné nadšence, obchodní dealery a nebo již zmíněné novináře.

Nejen že automobilky na autosalonech předvádí to nejlepší co umí, ale zejména zde mají možnost zaujmout široké publikum a najít si v něm své budoucí zákazníky. Kromě exotických kousků se zde totiž vystavují také nové modely určené pro sériovou výrobu, které zanedlouho po autosalonu můžete potkat na silnicích.

Přehled letošních autosalonů

7.-17. 3. 2019
AUTOSALON ŽENEVA 2019 Ženeva, Švýcarsko  To mě zajímá
10.-22. 9. 2019
Autosalon Frankfurt 2019 Frankfurt, Německo  To mě zajímá
12-16. 11. 2019
Mezinárodní Autosalon Dubaj 2019 Dubai World Trade Centre  To mě zajímá

Zájezdy do autosalonu

Kromě sportovních zájezdů rádi zařídíme také zájezdy na autosalony. Nejprestižnější výstavy aut jsou vám nyní na dosah ruky. Rádi byste se podívali na Pařížský autosalon nebo třeba na autosalon ve Frankfurtu? Kontaktujte nás, připravíme vám nabídku na míru.