Zájezdy na autosalon Paříž

Autosalon v Paříži je největším autosalonem na světě. Každoročně se zde sejde kolem milionu nadšenců. V roce 2004 padl rekord, když Pařížský autosalon během jeho konání navštívilo téměř než milion a půl lidí. Není divu že je událost tolik oblíbená a tudíž se běžné pořádají zájezdy na autosalon Paříž. Historie této události sahá až do roku 1898. Tehdy v červnu se v Tulerijské zahradě uskutečnila první výstava aut. V porovnání s dneškem se přišlo podívat pouhých 140 tisíc návštěvníků a vystavovalo zde 269 značek.
Do roku 1976 se autosalon v Paříži konal každý rok. Protože ale akcí postupem času přibývalo, dohodli se Francouzští pořadatelé s Německými na tom, že se budou v pořádání autosalonu střídat. Jeden rok je tedy Pařížský Autosalon a druhý rok zase autosalon ve Frankfurtu.

Pařížský autosalon 2019

Hledáte zájezdy na autosalon Paříž 2019, ale nic jste nenašli? Bude to tím, že letošní rok vychází právě na německý Autosalon ve Fankfurtu. Autosalon Paříž bude až v roce 2020.

Zájezdy na autosalon v Paříži

Láká vás návštěva autosalonu v Paříži? Největší výstava aut je vám nyní na dosah ruky! Zařizujeme zájezdy na autosalony podle vašich potřeb. Rádi byste se podívali na Pařížský autosalon nebo na autosalon v Ženevě, případně kdekoliv jinde?  Napište nám, rádi vám připravíme nabídku na míru.